Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: История моего штрафа.
СообщениеДобавлено: 18 июн 2010, 13:07 
Флудер

Баллы репутации: 53
У L.A.V. классная репутация!У L.A.V. классная репутация!У L.A.V. классная репутация!
Кароч решил я както с гайцами потягаться
накатали мне такую [цензура] штуку
Изображение

мну это задело
и помощью камрадов накатал акуенное письмо в суд :oops:
текст ложу так шоб если чё могли воспользоватся
Цитата:
Солом’янський районний суд м. Київ
м. Київ, вул. Полковника Шутова, 1
Позивач: Любченко Анатолій Володимирович 08200, м. Ірпінь, вул. Калініна , 1/2
Відповідачі: 1)Управління Державтоінспекції
Управління міністерства внутрішніх справ України
03151, м. Київ, вул. Народного Ополчення, 10/12
2) Козенюк Роман Генадійович
ст.л-т ВОМ ДТП м. Київ
03151, м. Київ, вул. Народного Ополчення, 10/12

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення
Постановою № АА 433483 від 16.04.2010р. (ВОМ ДТП м. Київ, ст.л-т Козенюка Романа Генадійовича), враховуючи скоєння мною адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись положеннями ст. 283 зазначеного Кодексу, на мене накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 255 грн.,
Зокрема, встановлено, що 16.04.2010р. о 20 год, 40 хв. в м. Київ, керуючи автомобілем Шевроле Авео, д.н.з. АІ 1325 ВВ, я проїхав розворотнє півколо вул. ІванаЛепсе не виконавши вимоги знаку «СТОП» чим допустив порушення п. 33.2.2. ПДР України, незважаючи на мої заперечення даного факту.
Вважаю дану постанову необґрунтованою, такою що не відповідає нормам КУпАП та винесеною з перевищенням компетенції суб'єкта владних повноважень.
Також під час винесення постанови не дотримано вимоги статей 245, 276, 280 КУпАП, відповідно до яких, завданням провадження у справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне й об'єктивне з'ясування обставин кожної справи та дотримання процесуального порядку розгляду справи.
Таким чином вважаю постанову інспектора незаконною та такою, що підлягає скасуванню з наступних підстав:
1. При розгляді справи не були з'ясовані і доведені обставини, які б свідчили, що в моїх
діях є ознаки проступку, за який законом встановлено адміністративну відповідальність.
Так у ст. 254 КУпАП зазначено, що протокол про адміністративне правопорушення
складається в разі його вчинення, але оскільки адміністративного правопорушення не було
(не було пред'явлено жодного доказу крім безпідставних звинувачень, «правопорушення» не
зафіксовано належним чином, як того вимагає чинне законодавство, з врахуванням
допущених порушень під час складання протоколу, він не може бути належним доказом моєї
вини, і за таких обставин відповідно до п.1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про
адміністративне правопорушення не могло бути розпочато у зв'язку з відсутністю події і
складу адміністративного правопорушення. Також в порушення вимог ст. 268 КУпАП мені
не було роз'яснено прав особи, що притягується до адміністративної відповідальності, а саме
всупереч вказаним вимогам інспектором було порушено принцип законності та рівності
сторін перед законом в адміністративному праві. Одночасно інспектором проігноровано
вимоги чинного законодавства, щодо складання постанови № АА 433483 по справі про
адміністративне правопорушення, а саме:коли мені подали протокол на підпис там був вписаний свідок (сторонньої людини при розгляді не було) на запитання що це за людина внятної відповіді я не почув. На зауваження про можливість вписати в протокол реальних свідків (Романова Олена та Любченко Ірина), які знаходились в автомобілі, інспектор відповів категорично НІ, таким чином не відібрано пояснень у свідків, які були іншими
учасниками дорожнього руху, інспектором не відібрано письмових пояснень і зауважень
щодо змісту постанови, не роз'яснено процесуальні права. Мною був зроблений дзвінок на службу ДАЇ та в голосовому режимі зафіксовано ці факти, але почувши це інспектор чомусь тільки посміхнувся.
2. Також звертаю увагу суду на те, що я дійсно 16.04.2010р. близько 21.00 год., керуючи автомобілем марки Шевроле Авео д.н.з. АІ 1325 ВВ, перетинав розворотнє півколо вул. Івана Лепсе 65. Враховуючи вечірній час та дощову погоду та обмеженість обзору на даній ділянці дороги не можливо не зупинитись для того щоб безпечно виїхати. Після закінчення маневру мене було зупинено інспектором ВОМ Козенюк Р.Г, який на моє здивування повідомив, що я здійснив проїзд без зупинки, чим порушив п. 33.2.2 правил дорожнього руху. Мої зауваження стосовно того, що поворот мною було здійснено з дотриманням ПДР, інспектор ВОМ ДТП Козенюк Р.Г, проігнорував. З наведеного випливає, що інспектор ВОМ ДТП ДАІ м. Київ, ст. л-т Козенюк Р.Г. всупереч положенням ст.ст. 245, 251,252 КУпАП не було з'ясовано повно і об'єктивно обставини справи, чи винен я у вчиненні даного правопорушення, чи є в моїх діях склад адміністративного правопорушення, чи підлягаю я притягненню до дисциплінарної відповідальності.
Таким чином інспектор ДАІ всупереч вимогам ст.252 КУпАП порушивши принципи всебічності, повноти і об'єктивності дослідження всіх обставин справи в їх сукупності вніс до протоколу про адміністративне правопорушення та постанови по справі про адміністративне правопорушення № АА 433483 від 16.04.2010р замість зафіксованих належним чином відомостей, про порушення правил дорожнього руху, як того вимагає чинне законодавство (п.п. 7.5.6, 12.12.1, 12.9 Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України) свої необґрунтовані припущення, що свідчить про упереджене ставлення інспектора при винесенні постанови.
Разом з цим, відповідно до п. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Згідно вимог ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи, зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Враховуючі вищевикладене вважаю, що постанова серії № АА 433483 по справі про адміністративне правопорушення від 16.04.2010року винесена з порушеннями моїх прав та чинного законодавства, є необґрунтованою, незаконною та підлягає визнанню її не дійсною.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 247, 251, 254, 255, 268, 276, 287, 288, 289, п. З ст. 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 2, 6 -11, 18, 19, 71, 104, 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України, ст. 19 Конституції України, -
ПРОШУ :
1. Прийняти даний адміністративний позов до провадження.
2. Скасувати постанову № АА 433483 по справі про адміністративне правопорушення
складену ВОМ ДТПм.Києва ст. л-т Козенюк Р.Г від 16.04.2010р. про накладення на
Любченко А.В. адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 255 грн. за ч. 1 ст.
122 КУпАП.
3. Адміністративну справу відносно Любченко А.В. відповідно до постанови № АА 433483
складеної ВОМ ДТПм.Києва ст. л-т Козенюк Р.Г від 16.04.2010р. про накладення на
Любченко А.В. адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 255 грн. за ч. 1 ст.
122 КУпАП закрити, у зв'язку з відсутністю у його діях події і складу адміністративного
правопорушення.
До заяви додаються:
1. Квитанція про сплату держмита.
2. Копія постанови по справі про адміністративне порушення № АА433483 від16.04.2010р.
3. Копія адміністративного позову для відповідачів та доданих до неї документів.
26.04.2010 року Любченко А.В.

и пришл мне ответ из суда..
Изображение

ну пошол я туда ...

а Исполнительная служба недремлит
Изображение

но я ждал решение
и таки вчера его забрал :twisted: :twisted:

Изображение
Изображение

теперь вот думаю с помощью кума нагнуть ищо исполнительную службу шо ани меня
безпокоили :oops: :oops:

Ранней птичке достается червячок..
А второй мышке сыр.!! (с)жиСть

Раз уж солнцу вставать не лень,
И для нас, значит, ерунда.

Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: История моего штрафа.
СообщениеДобавлено: 18 июн 2010, 13:10 
Мастер флудер

Баллы репутации: 72
У Toxa классная репутация!У Toxa классная репутация!У Toxa классная репутация!У Toxa классная репутация!
очень много букв :%)

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 июн 2010, 13:16 
Участник

Баллы репутации: 16
-virus- стремится к позитиву
L.A.V.

Ти ще розкажи всім, шо в тебе тепер два імені :ROFL:

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 июн 2010, 13:19 
Постоялец

Баллы репутации: 12
VINT стремится к позитиву
сколько вся процедура заняла времени?

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 июн 2010, 13:21 
Флудер

У L.A.V. классная репутация!У L.A.V. классная репутация!У L.A.V. классная репутация!
VINT писал(а):
сколько по времени вся процедура заняла времени?

один раз в суд подать заяву 5 мин
второй на сам суд +/-30 мин
третий забрать решение 10 мин

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 июн 2010, 13:22 
Постоялец

Баллы репутации: 42
Spander нравится людямSpander нравится людямSpander нравится людям
подробно не читал, но смысл ясен
молодец! побольше бы таких как ты)
п.с. а в реале нарушил?

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 июн 2010, 13:22 
Флудер

Spander писал(а):
п.с. а в реале нарушил?

на компроментирующие вопросы не отвичаю 8)

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 июн 2010, 13:24 
Участник

Баллы репутации: 16
-virus- стремится к позитиву
L.A.V.
думаю тов. VINT мав на увазі в загальному : тобто +/- 24 квітня була накатана малява в суд, а вчора ти забрав готове рішення.
ІТОГО грубо - 1,5 місяця :beer:

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 июн 2010, 13:55 
Постоялец

Баллы репутации: 12
VINT стремится к позитиву
-virus- писал(а):
ІТОГО грубо - 1,5 місяця :beer:

Да, именно это я имел ввиду...спс :)

Ответить с цитатой  
Поделись с друзьями!

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]